Projekty realizowane

Podpisanie umowy na wykonanie robót rewitalizacyjnych

3 grudnia 2021 r. w Monieckim Ośrodku Kultury doszło do podpisania umowy na wykonanie robót rewitalizacyjnych w ramach projektu „Zagospodarowanie terenu Monieckiego Ośrodka Kultury” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Read more

Działalność Klub Seniora

Pierwszy tydzień spotkań w Klubie Seniora upłynął pod nazwą integracji grupy. Uczestnicy zapoznali się i zawiązali ze sobą bliższe znajomości. Wymieniono się numerami telefonów aby być w stałym kontakcie. Na pierwszych spotkaniach odbywały się dyskusje co do formy i metodyki działania grupy.

Read more

Wycieczka Szlakiem Rękodzieła

Wyjazd odbył się 22.07.2021 r. Głównym celem wyjazdu było odwiedzenie artystów słynących z tradycyjnego rękodzieła zajmujących się tzw. ginącymi zawodami.

Read more
Grupa ludzi podczas spotkania

Spotkanie organizacyjne Klubu Seniora

25 maja 2021 r. w Sali Widowiskowej Monieckiego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie organizująco - inauguracyjne projektu pt. “Klub Seniora szansą na wsparcie usług społecznych i wzrost aktywnej integracji w gminie Mońki”.

Read more
Budynek MOK na wizualizacji zagospodarowania terenu wokół ośrodka.

Podpisanie umowy na rewitalizację terenu MOK

Dnia 19 maja 2021 roku została podpisana umowa na dofinansowanie Projektu „Zagospodarowanie terenu Monieckiego Ośrodka Kultury”. Umowa została podpisana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 pomiędzy Województwem Podlaskim...

Read more
Odwrócona plecami para trzyma się za ręce i idzie po ulicy.

Rekrutacja do Klubu Seniora

Moniecki Ośrodek Kultury ogłasza nabór do Klubu Seniora organizowanego w ramach projektu Klub seniora szansą na wsparcie usług społecznych i wzrost aktywnej Integracji w Gminie Mońki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

Read more