ZAJĘCIA WOKALNE

ZAJĘCIA WOKALNE

Początki pierwszych ruchów muzyczno – wokalnych przy Monieckim Ośrodku Kultury sięgają lat 90-tych i trwają nie przerwanie aż po dziś.

Pierwszym i zarazem najdłużej pracującym Instruktorem ds. muzyki w MOK-u był Pan Jerzy Tomzik. Pracę z moniecką młodzieżą rozpoczął w 1989 r. i trwała ona aż do 2007 r. Przez ten czas wychował wiele uzdolnionych muzycznie osób. Perełką był zespół „Kochane Dzieciaki”, który odnosił wiele sukcesów m.in. gościł w Telewizji Trwam w programie pn. „Stworzeni do miłości„. Podczas audycji usłyszeć można było 9 utworów przygotowanych przez moniecką młodzież.

W 2007 roku Pana Jerzego Tomzika zmienił Pan Grzegorz Perkowski.

W tym samym roku Pana Grzegorza na stanowisku instr. ds. muzyki zastąpił Pan Sylwester Trojanowski. Młodzież pod czujnym okiem Pana Sylwestra występowała na różnego rodzaju konkursach i przeglądach wokalnych. Nie zabrakło również występów przed większą publicznością na imprezach plenerowych z okazji święta miasta.

Od początku 2015 roku zajęcia muzyczne odbywały się pod kierownictwem Pani Małgorzaty Trojanowskiej. Stworzony został nowy podział zajęć muzycznych na poszczególne grupy wiekowe. Poczynając od najmłodszych przedszkolaków aż po najstarszą młodzież szkół ponadgimnazjalnych.

Od stycznia 2019 roku zajęcia wokalne prowadzi Pani Izabela Kłubowicz.

ZAJĘCIA:

  • poniedziałek godz. 14:00 – 19.00
  • środa godz. 14:00 – 19.00

Sala Widowiskowa MOK