Dziewczęta z zespołu VOC działającego przy Monieckim Ośrodku Kultury – Wiktoria Kuprel, Aleksandr Kulikowska, Anna Gołąbiewska, Zuzanna Stanisławczyk, Nikola Bigda oraz Lena Woroniecka – wystąpiły w VII Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Polskich Wykonawców lat 60. i 70. XX w. w Pułtusku! ![]()
Jesteśmy niesamowicie dumni z każdej z dziewcząt i przesyłamy ogromne gratulacje. Składamy także podziękowania i gratulacje Pani Izabeli Kłubowicz, dzięki której te piękne talenty mogą rozwijać swoje skrzydła! 

Brawo dziewczyny – Mońki są z Was dumne! ![]()
![]()
![]()
















