Ogród przyjazny przyrodzie

Biebrzański Park Narodowy, serdecznie zaprasza mieszkańców gmin biebrzańskich do udziału w konkursie: „Ogród przyjazny przyrodzie”.

Ogrody w dzisiejszym zabudowanym świecie stają się najważniejszym siedliskiem dla wielu zwierząt, a dla nas miejscem odnowy fizycznej i psychicznej. Każdy z nas mając chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku i obowiązków chce odpocząć w pięknych dla oczu i duszy krajobrazach, w których czuje się dobrze.
Jeśli Twój ogród jest stołówką dla owadów i schronieniem dla zwierząt oraz pachnie różnorodnymi kwiatami czy ziołami, to ten konkurs jest dla Ciebie!

Zgłoszenia można nadsyłać do 2 sierpnia 2021 r. na adres mailowy: Anna.Satkiewicz@biebrza.org.pl lub drogą pocztową: Biebrzański Park Narodowy, Osowiec-Twierdza 8, 19-110 Goniądz z dopiskiem „Konkurs Ogród przyjazny przyrodzie”.

Konkurs jest skierowany do mieszkańców gmin: Wizna, Jedwabne, Radziłów, Grajewo, Trzcianne, Goniądz, Jaświły, Suchowola, Rajgród, Bargłów Kościelny, Sztabin, Dąbrowa Białostocka, Lipsk i Nowy Dwór.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Jeśli znasz właścicieli takich ogrodów, daj nam znać.

W razie pytań służymy pomocą:
Anna Satkiewicz: tel. (+48) 857 383 010, Anna.Satkiewicz@biebrza.org.pl
Bogdan Browarski: tel. (+48) 857 383 056, Bogdan.Browarski@biebrza.org.pl

Plakat Konkursu Ogród Przyjazny Przyrodzie