„JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA”

„JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA”

Biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną związaną z pandemią COVID-19, w jakiej znalazł się powiat moniecki, postanowiliśmy odwołać Konkurs dnia 11.11.2021 i zmienić formę przeglądu na konkurs on- line.

Chcemy kontynuować kilkuletnią tradycję konkursową tym razem przenosząc ją „do sieci”. Prosimy o zapoznanie z warunkami udziału i gorąco zachęcamy do udziału.

Jednocześnie bardzo przepraszamy za tę zmianę licząc na Państwa udział w zmienionej formie.

IX Ogólnopolski Przegląd Piosenki i Pieśni Patriotycznej pt. “Jeszcze Polska Nie Zginęła”.

Przedmiotem Przeglądu są polskie pieśni i piosenki patriotyczne. Organizacja przeglądu skupia się na promowaniu i popularyzacji polskich pieśni patriotycznych, propagowaniu sztuki wokalnej oraz promowaniu amatorskiej edukacji i aktywności muzycznej, szczególnie w zakresie kształcenia wokalnego.

Innym celami, które stawiamy sobie podczas przeglądu jest to konfrontacja umiejętności i dokonań artystycznych dzieci i młodzieży w dziedzinie muzyki, rozbudzenie aktywności muzycznej młodych ludzi, stworzenie możliwości autoprezentacji i przede wszystkim wyłonienie talentów wokalnych.

Sfinansowane ze środków:
Urzędu Miejskiego w Mońkach
Starostwa Powiatowego w Mońkach
Monieckiego Ośrodka Kultury

Organizator: Moniecki Ośrodek Kultury,

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszeniową, zgodę na przetwarzanie danych osobowych – do pobrania na stronie mok.stronymonki.pl, a także nagranie  prezentowanej piosenki poprzez aplikację We-Transfer na adres: izaklub@wp.pl lub konkurs@mok.stronymonki.pl.

Zadaniem konkursowym jest nagranie piosenki w formie wideo w formacie mp4, zawierającego dźwięk i obraz.

Prosimy o zwrócenie uwagi na jakość nagrania!

Termin nadsyłania zgłoszeń i nagrań upływa w dniu 22.11. 2021 r.

Więcej informacji w regulaminie przeglądu.

Zapraszamy do udziału.

Regulamin do pobrania:
Regulamin ON-LINE – .PDF
Karta zgłoszenia do konkursu – .PDF