Otwarcie wystawy fotograficznej Ścieżki we mgle

Aktualności

We wtorek 13 października 2020 roku w Monieckim Ośrodku Kultury odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej Beaty i Sławomira Wilczyńskich pt. Podlasie.

Beata Wilczyńska– nauczyciel rysunku i malarstwa w Liceum Plastycznym im. A. Grottgera w Supraślu. Współautorka projektu Wasilkowska Krajobraźnia, zrealizowany przez Miejski Ośrodek Animacji Kultury w Wasilkowie w 2016 roku. Inicjatorka projektu Ojcowizna w Obiektywie, zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach w 2018 roku. Prezentowała swoje prace fotograficzne na wystawach indywidualnych i zbiorowych, a także na pokazach organizowanych przez grupy fotograficzne na terenie całego Podlasia. Autorka popularnych stron internetowych poświęconych fotografii Ścieżki we mgle oraz Są takie miejsca.

Sławomir Wilczyński– fotograf-amator, artysta ludowy, rzemieślnik, członek grupy rekonstrukcyjnej Winland. Założyciel grupy fotograficznej Plenerowszczyzna Organizator plenerów fotograficznych. Brał udział w wystawach zbiorowych Taki Pejzaż w 2017 i 2018 roku. Współtwórca projektu Ojcowizna w Obiektywie. Autor strony Wilczym okiem.