Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji 2024

Aktualności, Aktualności z wakacji

27 czerwca 2024 roku, Moniecki Ośrodek Kultury wraz z Burmistrzem Moniek, Panem Zbigniewem Karwowskim, zorganizowali niezapomniane Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji, dedykowane najmłodszym mieszkańcom miasta.

Plac przy ulicy Białostockiej 25 zamienił się w krainę dziecięcej wyobraźni, gdzie każdy kąt tętnił radością i śmiechem. Program imprezy został starannie przygotowany z myślą o dzieciach. W trakcie imprezy na specjalnie przygotowanych stoiskach przez Instruktorów MOK mali, jak i duzi artyści mogli stworzyć własne slimy , zapleść kolorowe warkocze, czy wykonać oryginalne bransoletki przyjaźni. A dla naszych najmłodszych gości, przygotowane było stoisko pełne zabaw.

Szczególnym punktem programu był magiczny koncert bajkowy w wykonaniu zespołu VOC i miniVOC, który przeniósł dzieci w świat fantazji i marzeń. To wydarzenie było idealną okazją, aby rozpocząć wakacje od niezwykłej przygody i na długo zapadnie w pamięci jako wspaniałe rozpoczęcie sezonu letniego, pełne uśmiechów i dziecięcej beztroski.

Jak co roku Moniecki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na coroczną Wakacyjną Akcję Lato Razem z MOK.

Wakacyjna Akcja Lato to wyjątkowa okazja, aby nasze dzieci spędziły czas na świeżym powietrzu, rozwijając swoje pasje i zainteresowania!

Zapraszamy serdecznie na cykl mini festynów osiedlowych, które ożywią każde popołudnie wakacyjne. To tutaj, w sercu Waszego osiedla, zorganizujemy mnóstwo atrakcji: od kreatywnych warsztatów artystycznych, przez sportowe zmagania, aż po edukacyjne gry i zabawy. Nie zabraknie emocjonujących konkursów z nagrodami, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Dołączcie do nas i stwórzcie wspomnienia, które zostaną z Wami na długo po zakończeniu wakacji! Niech ten czas będzie pełen radości, śmiechu i przyjaźni.

Wakacyjna Akcja Lato to najlepszy sposób na aktywne i twórcze spędzenie czasu. Czekamy na Was z otwartymi ramionami i mnóstwem pozytywnej energii!

Mini festyny osiedlowe będą odbywały się w godz. 11.00 – 14.00 we wcześniej ustalonej lokalizacji i terminie.

PLAN WAKACYJNEJ AKCJI LATO 2024
Start festynów o godz. 11.00 – 14.00

27.06. – POWITANIE WAKACJI (Plac zabaw przy Monieckim Ośrodku Kultury, ul. Białostocka 25)

02.07. – Plac zabaw przy Spółdzielni Mieszkaniowej

09.07. – Plac zabaw za “Bajeczką” przy ul. Tysiąclecia

23.07. – Plac zabaw przy Pomniku Pamięci

30.07. – Plac zabaw przy ul. Gajowej

06.08. – Plac zabaw przy Al. Wojska Polskiego 48

13.08. – Blisko Boisko FESTYN NA SPORTOWO przy ul. Gajowej

27.08. – Plac zabaw przy Al. Niepodległości 6