Rozpoczęcie Wakacyjnej Akcji Lato 2023

Aktualności, Aktualności z wakacji

Tradycyjnie festyn z okazji Rozpoczęcia Wakacji odbył się na placu zabaw przy Al. Niepodległości 6. Impreza organizowana była w ramach Wakacyjnej Akcji Lato 2023, która będzie trwała przez cały okres wakacyjny. Imprezę oficjalnie rozpoczął Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski oraz Leszek Markowski Radny Rady Miejskiej w Mońkach w asyście Pana Błażeja Buńkowskiego.

Na placu zabaw zebrało się ok. 60 dzieciaków, które uczestniczyły w różnego rodzaju zabawach, konkurencjach sportowych i plastycznych. Zabawy ruchowo – animacyjne prowadziła animatorka z firmy Fast Event. Każdy uczestnik za udział w konkurencjach nagradzany był nagrodą. W trackie festynu można było dostać darmową watę cukrową. Na zakończenie imprezy wszyscy zostali poczęstowani słodką bułeczką, napojami i lodami na ochłodę.

Organizatorami imprezy byli Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski oraz Moniecki Ośrodek Kultury, Barbara Iwona Iwanicka – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Mońkach, Leszek Markowski – Radny Rady Miejskiej w Mońkach, Komenda Powiatowa Policji w Mońkach, Spółdzielnia Mieszkaniowo Lokatorsko – Własnościowa w Mońkach, Wspólnoty Mieszkaniowe bloków Al. Niepodległości nr 6 i ul. Tysiąclecia 12a.

Sponsorami imprezy byli: Piekarnia Sobieski w Mońkach, Niepubliczne Przedszkole Bajeczka w Mońkach, Sklep Bogumiła i Ryszard Sokołowscy, Barbara Iwona Iwanicka oraz Leszek Markowski.